beauty desire ~ feel your inner fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bloodless.Queen

bloodless.Queen


~ bd coins : 338
~ postovi : 338
~ reputacija : 0

Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni! Empty
PostSubject: Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni!   Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni! EmptySun Jul 01, 2012 10:42 am

Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni! Adele_06122trhszh011_JLP

PJEVAČICA Adele tijekom petka na svojoj službenoj stranici fanovima je objavila sretnu vijest - trudna je! "S oduševljenjem vas moram obavjestiti da Simon i ja čekamo bebu. Veoma smo sretni zbog toga, ali molimo vas da poštujete našu privatnost, zauvijek vaša Adele", stoji na njenoj stranici.

Podsjetimo, pjevačica se proslavila nakon srcedrapajućeg albuma koji je napisala inspirirana boli nakon prekida s dugogodišnjim dečkom. Dugo se medijima žalila kako joj je teško pronaći muškarca i opet se zaljubiti, a onda je u njen život prije godinu dana došao Simon Konecki.

Prema pisanju američkih medija par je nedavno prekinuo vezu, a nije poznato jesu li se pomirili ili samo planiraju zajednički odgajati dijete.

Izvor: index.hr
Back to top Go down
http://bloodlessqueen.tumblr.com/
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni! Empty
PostSubject: Re: Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni!   Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni! EmptyTue Jul 17, 2012 2:06 pm

srećno.
Back to top Go down
 
Adele: Trudna sam, Simon i ja smo jako sretni!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
beauty desire ~ feel your inner fire :: BEAUTY DESIRE MULTIMEDIA :: gossip girl here-
Jump to: