beauty desire ~ feel your inner fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rihanna: bojim se bola!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
LittleA.

LittleA.


~ bd coins : 8
~ postovi : 47
~ reputacija : 0

Rihanna: bojim se bola! Empty
PostSubject: Rihanna: bojim se bola!   Rihanna: bojim se bola! EmptySat Jul 07, 2012 1:51 pm

Rihanna: bojim se bola! Rihanna-01
Pokazala nežnu stranu: Rihanna

Rihanna krasi naslovnu stranu avgustovskog broja američkog Harper’s Bazaara a pored odličnih fotki, RiRi govori o ljubavnom bolu.

Pevačica priznaje da joj je teško da održi dobru liniju, jer joj se apetit u poslednje vreme povećao. “Ne znam da li se sa mojim telom nešto trenutno dešava, ali jedem sve što se nađe ispred mene”, kaže ona.

Ni ovaj intervju nije prošao bez obaveznog pitanja o ljubavi i odnosu sa Chris Brownom. “Kad volim, strašno se zaljubim. Baš, baš, baš sam zaljubljena. Taj osećaj mi je neprocenjiv. No, u trenutku mi se sve promenilo. Sve što sam znala postalo je drugačije. Nisam mislila da ću ikada u životu osetiti bol. Bojim se da ga osetim ponovo…” kaže ona.

Rihanna: bojim se bola! Rihanna-02
Back to top Go down
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Rihanna: bojim se bola! Empty
PostSubject: Re: Rihanna: bojim se bola!   Rihanna: bojim se bola! EmptyTue Jul 17, 2012 2:03 pm

svi se boje bola.
Back to top Go down
 
Rihanna: bojim se bola!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rihanna
» Rihanna
» Ne tako divlja devojka: “Rihanna je bila prava štreberka u školi”

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
beauty desire ~ feel your inner fire :: BEAUTY DESIRE MULTIMEDIA :: gossip girl here-
Jump to: