beauty desire ~ feel your inner fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu

Go down 
3 posters
AuthorMessage
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty
PostSubject: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu EmptyMon Jun 25, 2012 1:19 pm

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu 6
Pevačica će krajem jula otići na odmor i pokušati konačno da se izbori sa svim problemima koje joj je doneo razvod od Russella.
Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Katy-3
Kako prenosi Daily Mirror, pevačica je u jednom intervjuu za američke medije rekla: “Moram pustiti moje srce da se zaceli.” Katy je nagovestila da su problemi u njenom braku nastali kad je Russel postao ljubomoran na njenu karijeru. “Za savremenu ženu, važno je da ima podršku i da postoji ravnopravnost u svakom aspektu.”
Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Katy-7
27-godišnja devojka sad je u vezi sa rokerom Robertom Ackroydom a kaže da ne žali što je uopšte bila u vezi s Brandom. “Svi me pitaju da li mi je žao zbog nečega. U stvari, samo sam naučila super vrednu lekciju. Nju ne bih mogla da kupim. Primenjujem je u svom životu, učim i često puta to postaje dobar materijal za moje pesme.”
Back to top Go down
~toothless.
Moderator
~toothless.


~ bd coins : 191
~ postovi : 325
~ reputacija : 0

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty
PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu EmptyWed Jun 27, 2012 11:43 am

Ajde dobro.. pa lijepo je rekla, al' opet, on je kraljina, i dobar su bili par:)
Back to top Go down
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty
PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu EmptyWed Jun 27, 2012 1:29 pm

~toothless. wrote:
Ajde dobro.. pa lijepo je rekla, al' opet, on je kraljina, i dobar su bili par:)

slažem se.Smile
Back to top Go down
indelible.
Princess of China
indelible.


~ bd coins : 418
~ postovi : 1041
~ reputacija : 1

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty
PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu EmptyWed Jun 27, 2012 4:59 pm

~toothless. wrote:
Ajde dobro.. pa lijepo je rekla, al' opet, on je kraljina, i dobar su bili par:)
Back to top Go down
Sponsored content





Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty
PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu Empty

Back to top Go down
 
Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Katy Perry

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
beauty desire ~ feel your inner fire :: BEAUTY DESIRE MULTIMEDIA :: gossip girl here-
Jump to: