beauty desire ~ feel your inner fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove

Go down 
3 posters
AuthorMessage
fallen.unicorn

fallen.unicorn


~ bd coins : 106
~ postovi : 394
~ reputacija : 0

Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Empty
PostSubject: Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove   Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove EmptyMon Jun 25, 2012 9:49 pm

Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove SIPA_sipausa30080608_000080


Debitantski album mlade Britanka zvaće se “ORA” i izlazi 10. septembra, a ona upozorava da će u pitanju biti nešto potpuno drugačije od svega što publika očekuje.


Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Sipasipausa3008060800007

Rita je o svom budućem albumu govorila za Digital Spy: “Biće to šok, ali na dobar način. Album spaja različite aspekte muzike koje sam volela i slušala za vreme odrastanja. Bukvalno, nisam slušala samo jedan stil muzike dok sam odrastala. Volim Little Dragon i The Vaccines ali i B.I.G.ja, TLC i Destiny’s Child. No Doubt je takođe imao veliki uticaj na mene dok sam stvarala ploču.”

Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Sipasipausa3008061600000

Ona veruje i da će joj iskren pristup albumu pomoći da pridobije publiku, pa je sebe uporedila s Adele. “Mislim da se zbog toga ja i ceo svet poistovećujemo sa Adele – ona je jako iskrena a to je jako dobro.”
izvor: Bravo.rs
Back to top Go down
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Empty
PostSubject: Re: Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove   Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove EmptyTue Jun 26, 2012 11:43 am

Možda i hoće^^
Back to top Go down
little.lamb

little.lamb


~ bd coins : 31
~ postovi : 255
~ reputacija : 0

Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Empty
PostSubject: Re: Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove   Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove EmptyTue Jun 26, 2012 11:45 am

a ko je uopšte ta? o.O
Back to top Go down
Sponsored content





Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Empty
PostSubject: Re: Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove   Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove Empty

Back to top Go down
 
Rita Ora ubeđena da će svojim albumom šokirati fanove
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
beauty desire ~ feel your inner fire :: BEAUTY DESIRE MULTIMEDIA :: gossip girl here-
Jump to: