HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
~candyfornias

~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

PostSubject: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Mon Jun 25, 2012 1:19 pm

Pevačica će krajem jula otići na odmor i pokušati konačno da se izbori sa svim problemima koje joj je doneo razvod od Russella.

Kako prenosi Daily Mirror, pevačica je u jednom intervjuu za američke medije rekla: “Moram pustiti moje srce da se zaceli.” Katy je nagovestila da su problemi u njenom braku nastali kad je Russel postao ljubomoran na njenu karijeru. “Za savremenu ženu, važno je da ima podršku i da postoji ravnopravnost u svakom aspektu.”

27-godišnja devojka sad je u vezi sa rokerom Robertom Ackroydom a kaže da ne žali što je uopšte bila u vezi s Brandom. “Svi me pitaju da li mi je žao zbog nečega. U stvari, samo sam naučila super vrednu lekciju. Nju ne bih mogla da kupim. Primenjujem je u svom životu, učim i često puta to postaje dobar materijal za moje pesme.”
Back to top Go down
View user profile
~toothless.
Moderator

~ bd coins : 191
~ postovi : 325

PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Wed Jun 27, 2012 11:43 am

Ajde dobro.. pa lijepo je rekla, al' opet, on je kraljina, i dobar su bili par:)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
weheartit | deviantart | tumblr. | twitter
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
~candyfornias

~ bd coins : 116
~ postovi : 706

PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Wed Jun 27, 2012 1:29 pm

~toothless. wrote:
Ajde dobro.. pa lijepo je rekla, al' opet, on je kraljina, i dobar su bili par:)

slažem se.Smile
Back to top Go down
View user profile
indelible.
Princess of China

~ bd coins : 418
~ postovi : 1041
~ reputacija : 1

PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   Wed Jun 27, 2012 4:59 pm

~toothless. wrote:
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu   

Back to top Go down

Katy Perry zbog Russella Branda pravi dužu muzičku pauzu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Perry Case Band
» Steve Perry
» Deep Roots 1-6 Complete (Repost Higher Quality )
» Look who I met!!! (not for Chrissy's eyes!!!!)
» Ronald Baker (a/k/a Khabir Ghani) passed on Oct. 9 2012