beauty desire ~ feel your inner fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
_retrokiddy.

_retrokiddy.


~ bd coins : 82
~ postovi : 213
~ reputacija : 0

Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija Empty
PostSubject: Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija   Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija EmptyMon Jun 25, 2012 1:07 pm

Lepa glumica i jedna od vodećih trendseterki Holivuda sklopila je još jedan unosan (i mirisni) ugovor.
Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija BL6
Ove nedelje objavljeno je da će 24-godišnja Blake biti novo zaštitno lice Guccijevog parfema Gucci Premiere, a ona je tom prilikom izjavila: “Gucci je brend kojem sam se oduvek divila jer, što se mene tiče, predstavlja snagu. U kreacijama, fotografijama, u onom za šta se zalažu, a pogotovo kad su u pitanju mirisi. Vrlo sam ponosna što mogu da radim za njih”.
Frida Giannini, kreativna direktorka za Gucci, izjavila je: “Inspirisao me je bezvremenski holivudski glamur i ženske ikone Zlatnog doba Holivuda. Blake svojim stilom i harizmom donosi dašak tog stila svakodnevici na vrlo savremen način”, prenosi Us Magazine. Gucci Premiere na tržištu će se naći u septembru.

Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija E72136198295498 Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija 457d95198295529
Back to top Go down
http://imperi-oh.tumblr.com
~candyfornias

~candyfornias


~ bd coins : 116
~ postovi : 706
~ reputacija : 0

Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija Empty
PostSubject: Re: Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija   Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija EmptyMon Jun 25, 2012 1:13 pm

jao,predivna je *.*
Back to top Go down
indelible.
Princess of China
indelible.


~ bd coins : 418
~ postovi : 1041
~ reputacija : 1

Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija Empty
PostSubject: Re: Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija   Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija EmptyMon Jun 25, 2012 2:58 pm

Lepo ^^
Baš je lepa na slikama tim
Back to top Go down
Sponsored content





Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija Empty
PostSubject: Re: Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija   Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija Empty

Back to top Go down
 
Uspešna i van filma: Blake Lively je novo zaštitno lice Guccija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Blake Lively
» Mila Kunis: Pritajena privlačnost na premijeri novog filma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
beauty desire ~ feel your inner fire :: BEAUTY DESIRE MULTIMEDIA :: gossip girl here-
Jump to: